درباره عطاری اینترنتی:

استفاده از عرقیات گیاهی به عنوان بخشی از تاریخ و فرهنگ مردم کشورمان در زندگی روزمره نقشی پر رنگ دارد. از گلاب گرفته که جزئی از فرهنگ میزبانی عید نوروز است تا دارچین داخل چای که عطر آن از هر چای معطری مسحور کننده تر و دلپذیر تر است همه و همه نشانه های تاثیرات استفاده از گیاهان برای بهبود تغذیه و پیشگیری از بروز انواع بیماری های جسمی و روحی است.

در سال های اخیر با رویکرد مجدد جامعه به استفاده از داروها، عرقیات و محصولات گیاهی گامی مهم در استفاده از سنت برای سلامت برداشته شده است. ما در این مجموعه در تلاشیم تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین عرقیات گیاهی به همراه اطلاعات جامع در خصوص کاربردها، مزایا و نحوه استفاده صحیح آنها این فرهنگ با قدمت را ارج نهاده و ترویج کنیم.

تلاش ما این است که در عصر اطلاعات و ارتباطات با بهرمندی از ابزارهای نوین، از سنت های با ارزش بومی حمایت کنیم و در توسعه استفاده از آنها نقشی هرچند کوچک داشته باشیم.

شما با استفاده از امکانات این سایت قادر خواهید بود تا علاوه بر خرید عرقیات گیاهی آنها را در محل خود تحویل بگیرید و در کنار آن اطلاعات کاملی راجع به این گیاهان کسب کرده و از کاربردهای مختلفی که در کتابهای معتبر طب گیاهی درج شده است مطلع شوید. همچنین چندید سایت معتبر که متعلق به پزشکان متبحر در زمینه طب سنتی هستند و در برنامه های تلویزیونی نیز شرکت می کنند استفاده نمایید.

در پایان از ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان با روی باز استقبال می کنیم و این مهم را وسیله ای برای بهبود خدمات دهی خود می دانیم.

با سپاس فراوان