شرایط و قوانین

شرایط و قوانین ارسال

ارسال محصولات در شهر همدان با پیک رایگان انجام می گیرد.

در صورت نارضایتی از محصول طی 24 ساعت پس گرفته می شود.

ارسال محصولات به شهرهای کشور به جز همدان از طریق پست صورت می گیرد و هزینه آن بر عهده مشتری است.

زمان تحویل به شهرستان ها بین 3 تا 7 روز کاری می باشد.

سفارش هر روز، در همان روز ارسال خواهد شد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت عطاری آذربه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در عطاری آذربه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در عطاری آذربه قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده آن محصول تعیین شده است

با نهایت احترام به کاربران عزیز در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار ، اگر سفارشی تغییر قیمت داشته باشد، عطاری آذربه موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و با توجه به درخواست مشتری عمل نماید.

لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

با توجه به اینکه هزینه‏‌های بسته بندی و ارسال کالا به سایر شهرها به نسبت وزن سفارش و شهر مقصد متفاوت است، این هزینه جداگانه محاسبه می شود و قبل از ارسال به اطلاع سفارش دهنده خواهد رسید، در صورت تایید ایشان ارسال خواهد شد.

ضوابط و مسئولیت های بهداشتی

اطلاعات هر محصول در وب‌سایت عطاری آذربه، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره و تجویز ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصول، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.